Yemekhane Binaları
15653
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15653,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Yemekhane Binaları

Karmod, işçi şantiyeleri, fabrikalar, sanayi tesisleri, okullar, hastaneler, sosyal tesis yapıları, turizm teisleri gibi çok sayıda farklı alanlarda kullanılabilen yemekhane binaları üretmektedir. Karmod prefabrik yapıların temel özelliği uluslararası standartlara uygun yapı özelliğidir.

 

Şantiye ortamları, okul veya hastanede kullanılan bir yemek salonunda en önemli husus sağlığa uygunluk şartlarının oluşumunu kolaylaştıran yapı özelliğine sahip olmasıdır. Prefabrik yapı ferah ortamlar sunan sade tasarımları ile sağlıklı mekânlar için temizlik kolaylığı sağlamaktadır. Karmod teknik ofisinde mimar ve mühendislerce hazırlanan yemek salonu palanları uluslararası standartlarda hazırlanmaktadır.

Teknik Özellikler

İÇ RESİMLER

ÖRNEK YEMEKHANE PLANLARI

Projede yapının kaç kişi kapasitesine sahip olacağı, aynı anda kaç kişinin yemek yiyebileceği, oturma düzeninin en ergonomik nasıl olacağı, yönetici ve diğer personelin nasıl yerleşeceği alternatifli planlar özenle hazırlanmaktadır. Yine yemeğin hazırlanmasında önemli olan kiler, mutfak ve dağıtım alanı çalışan personelin rahat kullanımına göre planlanmaktadır. Mutfak donanımları yerleşim alanları, bulaşıkhane, dolaplar, yemek dağıtım tezgâhı, açık büfe alanları plana ergonomik olarak uzmanlarca yerleştirilmektedir.

 

Tek katlı veya iki katlı planlarda mekân büyüklüğüne göre istenilen süyüklükte tasarlanan Karmod yemekhane binaları konforuyla bir dinlenme alanı olarak ta düşünülmüştür. Huzur veren ferah mekân tasarımlarıya özellikle yorucu işçi şantiyeleri için ürettiğimiz yemekhaneler dinlendirici işlev de görmektedir. Yemekhane içerisine planlanabilen dinlenme alanı, ibadethane, kafeterya, wc duş üniteleri farklı işlevler için de çözüm getirmektedir.

 

Karmod uluslararası lider marka kimliği ile tasarlayıp ürettiği prefabrik yapıları ile çok sayıda avantajlar sunmaktadır. Yapılarımızın en önemli avantajı çok kısa sürelerde projelendirilerek üretilebilmesidir. Teknolojik üretim hatlarına sahip Karmod tesislerinde demonte vidalı sistemle imal edilen yapılarımız kullanım yerine nakledildikten sonra kurulum yapılarak hazır şekilde teslim edilmektedir.

 

Uluslararası kalite standartı ile uzun ömürlü yapı sınıfında yer alan Karmod prefabrik yapılar uzun yıllar güvenle kullanılabilmektedir. Yapıların bir diğer avantaj içeren özelliği demonte yapı modeline sahip olması nedeniyle başka alanlara taşınıp kuruluma imkân sunmasıdır. Bu durum özellikle inşaat şantiyeleri, havaalanı ve yol yapım şantiyeleri, petrol ve maden arama şantiyeleri gibi alanlar için oldukça avantajlıdır. Yapı vidalı sistemle defalarca sökülüp başka mekânlara taşınarak kurulum yapılabilmektedir.

 

Karmod yapılarının bir diğer önemli avantajı fiyat ve maliyet unsurudur. Prefabrik yapı fiyatları ile diğer yapı modelleriyle kıyaslandığında son derece ekonomiktir. Güven veren yapı modeliyle Karmod, Türkiye ile beraber tüm Dünyanın modüler yapılardaki tercihidir.