Wc Duş Üniteleri
Prefabrik wc duş üniteleri kolay kurulumu, demonte özelliği, maliyetinin diğer yapılara göre düşük olması, paradan ve zamandan tasarruf yapması sayesinde tercih edilir.
prefabrik wc duş,prefabrik tuvalet,prefabrik duş üniteleri,prefabrik wc resimleri,prefabrik duş resimleri,prefabrik seyyar tuvalet,prefabrik yapılar.
16324
post-template-default,single,single-post,postid-16324,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Wc Duş Üniteleri

Karmod’un üretimleri arasında yer alan prefabrik wc duş üniteleri kısa sürede imalatı, demonte özelliğiyle kolay kurulumu, uzun ömürlü kullanımı ve ekonomik yapısıyla tercih edilmektedir. Wc duş üniteleri tekli ve çoklu özellikte ayrı olarak projelendirilip üretim yapılabildiği gibi şantiye yapıları, sosyal tesis yapıları, camiler, hastane ve eğitim kompleksi gibi yapılarda genel proje içerisnde yer almaktadır.
Karmod wc duş üniteleri istenilen adette alaturka, alafranga ve engelli wc ile beraber istenilen adette duş kabini içerebilmektedir. Wc duş ünitelerimize isteğe bağlı olarak pisuar takılabilmektedir.