Prefabrik Villa
Prefabrik villa deneyimli mimar ve mühendisler kontrolünde hazırlanan prefabrik vila modelleriyle estetikten konfora bir çok artı avantajları da içeriyor.
prefabrik villa ,prefabrik ev modelleri ,prefabrik dubleks villa,prefabrik villa modelleri,prefabrik villa fiyatları,prefabrik konut fiyatları
16346
post-template-default,single,single-post,postid-16346,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Prefabrik Villa

Günümüzde ileri teknoloji kullanılarak son derece güvenli ve estetik üretim yapılan prefabrik hazır evler göz alıcı modelleri ve uzun ömürlü yapısıyla prefabrik villa olarakta isimlendirilmektedir. Prefabrik villayı diğer villa modellerine göre avantajlı kılan en önemli özellikler:
1. Kaynaksız teknoloji ile vidalı sistem güvenli üretime sahip olması,
2. Bant sistemiyle kısa sürede üretilmesi,
3. Montaj yerine demonte olarak kolayca sevk edilmesi,
4. 3-5 gün gibi kısa bir sürede kurulum yapılması,
5. Kullanıma hazır olarak teslim edilerek elektrikçi, tesisatçı vb. usta ihtiyacı duyulmaması
6. Uzun ömürlü olması.
Karmod prefabrik villa deneyimli mimar ve mühendisler kontrolünde hazırlanan prefabrik vila modelleriyle estetikten konfora bir çok artı avantajları da içeriyor. Modern üretim tesislerinde bant sistemiyle güvenli olarak üretilen Karmod prefabrik villa montaj yerine kolayca sevk edilerek kısa sürede uzman ekiplerimizce kurulum yapılarak kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir. Çok sayıdaki estetik görünümlü ve fonksiyonel rahat kullanıma sahip prefabrik villa modellerimiz için satış ofislerimizden telefon veya mail yoluyla detaylı bilgi alabilirsiniz.