Kurum ve Sosyal Tesisler
Prefabrik Sosyal tesisler,prefabrik kantinler, prefabrik çay ocakları, dinlenme, vakit geçirme, ihtiyaç giderme alanlarıdır. Bu alanlar, bir işletmenin iç kısmında da olabilir, ana yapıdan ayrı olarak da kurulabilirler.
prefabrik sosyal tesis,prefabrik sosyal tesis binaları,prefabrik sosyal yapılar,prefabrik kantin,prefabrik yemek salonu,prefabrik bakkal
15724
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15724,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Kurum ve Sosyal Tesisler

Çok amaçlı kullanım özelliği içeren sosyal tesis yapıları Karmod güvencesi ile uzun ömürlü yapı modelinde üretim ve kurulum yapılmaktadır. Yapılarımız turizm ve spor tesislerinde ofis, yemekhane, misafirhane, eğitim salonu gibi farklı amaçlar için kullanılırken toplu konut alanlarında kafeterya, toplantı salonu, taziye evi olarak tercih edilmektedir. Kaplıca ve yayla turizmine özel devremülk tarzı projeler de gerçekleştirmekteyiz. Bayburt Saklı Cennet projesi bunlardan biridir.

 

Bayburt şehir merkezine 2 km. mesafede Çoruh Nehri kıyısında yapılan Saklı Cennet Tatil Köyü’nde yer alan 15 devremülk ve 1 adet yönetim binasının yapımını Karmod gerçekleştirdi. 25 bin metrekarelik alanda Bayburt Belediyesi için kurulan konutlar 50 metrekarelik standart plana sahip olup yapı estetiği açısından farklı renklerde boyandı. Tatil köyünde 1 adette 69 metrekare büyüklüğünde işletme ve yönetim binası yer alıyor.

Teknik Özellikler

İÇ RESİMLER

Hasta iyileştirme merkezleri de bu tarz üretimlerimiz arasında yer almaktadır. Bursa ilimizin Nilüfer ilçesinde Onka Day Hasta Konuk Evi ve Rehabilitasyon Merkezi misafirhaneleri ve iki katlı yönetim binasını tamamlayarak teslim ettik. Rehabilitasyon Merkezinde yer alan 12 misafirhanede Bursa ve çevresinden gelen kanser hastalarına tedavileri süresince kendi evindelermiş gibi konaklama hizmeti sunuluyor. Konutlarda çok amaçlı salon, yatak odası, wc ve banyo ile beraber oturma gurupları, yataklar ve mutfak gereçleri kullanıma hazır durumda.

 

Uzun ömürlü güvenli üretim teknolojisine sahip prefabrik yapı sistemiyle sosyal tesis binalarını projelendirerek çok kısa sürede kullanıma hazır teslim ediyoruz. Yapılarımızın dış duvar panelleri 10 cm kalınlıkta olup betopan levhalar arasına yerleştirilen yalıtım malzemesi ile yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır. Ülekimz iklim özelliklerinde üretim niteliği ile her bölgemizde kullanılabilmektedir. Yapının pencerelerinde pvc çift ısı camlı birinci sınıf üretimler tercih edilmektedir. Ana giriş kapısı çelik kapı olup iç kapılarda amerikan panel kapı sistemi kullanılmaktadır. Çatı sistemi son derece güvenli vidalı sisteme sahip metal çatı makasları üzerine oturmaktadır. Çatı kaplamasında opsiyonel olarak metal kiremit veya osb ahşap döşeme üzerine shingle örtü kullanılabilmektedir.

 

Karmod prefabrik sosyal tesis yapıları ile ülkemizin deniziyle, yaylalarıyla, kaplıcaları, kayak merkezleri gibi çok sayıda turizm birikimine sahip olduğu her bölgesinde otelden devremülke çok sayıda yapı alternatifi sunulmaktadır. Gerek hızlı üretimi ve hızlı kurulum süresi, gerekse oldukça ekonomik fiyatlarıyla Karmod prefabrik yapılar ofisten sosyal alanlara çok sayıda yapı alternatifine sahip.