Sağlık Tesisleri
Prefabrik sağlık üniteleri dışında ürettiği diğre ürünler olan, prefabrik ev, çelik ev, prefabrik yapı ve çeşitli prefabrik ev modellerini sizlere sunmaktadır.
prefabrik sağlık ünitesi ,prefabrik sağlık merkezi ,prefabrik hastane ,prefabrik sağlık ocağı ,prefabrik dispanser,prefabrik revir odası
16318
post-template-default,single,single-post,postid-16318,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Sağlık Tesisleri

Hastaneler steril şartlarda önemli bir hizmetin zamanla yarışarak sunulduğu ortamlardır.Sağlık kuruluşlarında, hastalığın ciddiyetine göre ayakta veya yatarak tedavi sunulmaktadır.
Hastaneler, steril ortamlardır ve her zaman temiz olmaları gerekmektedir.Karmod, bu bilinçle fonksiyonel rahat kullanıma uygun sağlıklı hastane yapıları üretmektedir. Karmod hastane yapıları uzman teknik ofiste özenle projelendirilerek modern tesislerde kaynaksız vidalı sistemle demonte ön üretim yapılmaktadır. İstenilen ebatlarda iki kata kadar üretilen hastane kompleksi kurulum yerine sevk edildikten sonra uzman ekiplerce kısa sürede kurulum yapılarak kullanıma hazır teslim edilmektedir.
Prefabrik hastane yapılarında şu üniteler aynı komplekste veya ayrı ayrı projelendirilerek üretim yapılmaktadır; acil servis, poliklinik muayene odaları, laboratuarlar, tomografi ve mr üniteleri, yoğun bakım odaları, hasta bakım odaları, hemşire odaları, muayene odası, kantin, tuvalet, v.b .
Prefabrik hastaneler kolay kurulum ve demonte özelliği sayesinde istenilen yere kolayca kurulabilmektedirler. Farklı prefabrik yapılar bir araya getirilerek, prefabrik hastanenin bütününü oluşturabilr.