Tek Katlı Hazır Evler
15367
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15367,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Tek Katlı Hazır Evler

Geleneği modernle birleştiren yenilikçi tasarımlarıyla beraber uzun ömürlü yapı tarzına getirdiği teknolojik hızlı üretim ve kurulum avantajı ile prefabrik hazır ev konut sektörünün gözdeleri arasında yerini aldı. Tüm üniteleriyle demonte ön üretimli hazırlanabilmesi ve kullanım yerinde başka birleşenlere gerek duymaksızın kısa sürede montajlanması nedeniyle prefabrik konutlar yapı sektöründe hazır ev olarak ta isimlendirilmektedir.

 

Hazır konut tarzı kısa sürede ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini hemen gerçekleştirebilecekleri önemli bir alternatif. Bir ev düşünün ki karar verdiğinizde kısa sürede size özel üretilebilsin ve yine çok kısa sürede her detayıyla arzu ettiğiniz yerde kullanıma hazır kurulum yapılabilsin. Ev hayalini güvenli bir yapı ile gerçekleştirmek isteyenler için Karmod en doğru adres.

Sekseni aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatı, Türkiye ve Dünya genelinde gerçekleştirdiği kişiye özel ve toplu konut projeleriyle Karmod’u tercih edenlerin çok sayıda nedeni var. Karmod’un Irak’ın başkenti Bağdat ve Kut şehirlerinde 7 ay gibi kısa bir sürede gerçekleştirdiği 1884 konutla Dünyanın tek seferde yapılmış en büyük prefabrik toplu konutlarında 11 binin üzerinde insan yaşıyor. Edirne’den Kars’a tüm Türkiye’de, Ortadoğu’dan Afrika’ya, Asya’dan Güney Amerika’ya Karmod hazır evleri tüm Dünyada.

 

Karmod konutların mimar ve mühendislerce hazırlanmakta olan çok sayıda fonksiyonel kullanımda ev tasarımı bulunuyor. Tasarımı yapılan konutlar kullanılacağı ülke veya bölgenin iklim özellikleri de dikkate alınarak duvardan çatıya tüm üniteleri modern tesislerde bant sistemiyle ön üretim yapılarak hazırlanmaktadır. Ön üretimi hazırlanıp paketlenen yapı birleşenleri uluslararası nakliye koşullarında kullanım yerine sevk edilmektedir. Yerinde Karmod uzmanlarınca montajlanan konut kullanıma hazır olark teslim edilmektedir.

 

Bir kaç gün gibi çok kısa sürede ön üretim yapılarak yerine sevk sonrası kurulumu gerçekleştiren yapının en önemli avantajlarından biri de başka ustalara gereksinim duymamasıdır. Yapının duvarları, çatısı, çatı kaplaması, yağmur suyu dereleri, pvc pencereleri, ana giriş çelik kapısı, iç amerikan panel kapıları, elektrik tesisatı ve aydınlatma armatürleri, atık ve temiz su tesisatları ile armatürleri merkezi şebekelere bağlanılarak kullanılabilecek özellikte montajlanarak teslim edilmektedir. Evin boyası ve var ise özel kaplamaları da Karmod uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

Uzun ömürlü kullanım özelliğine sahip Karmod hazır evler klasik mimari ile yapılan betonarme yapılarla kıyaslandığında çok sayıda üstünlüğü ile beraber oldukça ekonomik fiyat avantajları ile de büyük avantaj içermektedir.