Prefabrik Ofis Binaları
15635
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15635,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Prefabrik Ofis Binaları

Yeni nesil uzun ömürlü teknolojik üretim sistemiyle hazır yapı modeli hızlı kurulumlu ve fonksiyonel kullanımda modern tarzlı ofisler sunuyor. Yapı modelinin getirdiği avantajları kelimelerle özetleyecek olursak hız – güven – konfor – ekonomik fiyat.

 

Özellikle rekabetin yoğun yaşandığı günümüz iş dünyasında gerek yönetim ofisi olsun gerekse satış ofisi olsun yapı sürecinin hızlı sonuçlanması önem kazanıyor. Prefabrik ofis iş dünyasında hızı yakalayarak aşınma payı masraflarını azaltmak ve rakiplerine fark atmak isteyen planlama kabiliyeti yüksek yöneticilerin tercihi. Çünkü hazır yapı yüksek güven içeren yapısıyla kısa sürede projelendirilip hızlı teknolojik üretim sonrası bir kaç gün içerisinde kullanıma hazır hale getirilmektedir. Bu da kısa sürede kazanmaya başlamanın en kolay yolunu oluşturmaktadır.

 

Karmod 1986’dan bugüne tecrübesiyle her türlü ofis yapılarının üretimini gerçekleştirmektedir. Yönetim ofisleri, satış ofisleri, konut lansman ve satış ofisleri, teknik ofisler, irtibat ve danışma ofisleri, güvenlik ofisleri, hareket merkezi ofisleri gibi çok sayıda ofis yapısı bugüne kadar 83 ülkeye ihracat gerçekleştirmiş Karmod güvencesi ile üretilmektedir.

Teknik Özellikler

OFİS İÇİ RESİMLER

ÖRNEK OFİS PLANLARI

NEDEN KARMOD PREFABRİK OFİS ?

İlk olarak tecrübe ve üretim hızının getirdiği üstünlükten bahsedebiliriz. Karmod ürünleri mimar ve mühendisler kontrolünde uzman teknik ofiste statikten mimariye tecrübe ile hızlı tasarım yapılmaktadır. Ayrıca Karmod arşivinde çok sayıda hazır fonksiyonel kullanım planına sahip ofis tasarımı yer almaktadır. Tasarımı onaylanan yapı modern fabrikada vidalı sistem teknoloji ile hızlı üretim sonrası yerinde uzmanlarca kurulum yapılarak kullanıma hazır teslimat yapılmaktadır.

 

Karmod ofisi üstün kılan özelliklerden biri de güvendir. Uzmanlarca yapılmış yapı statik hesaplamaları mimari tasarıma özenle aktarılmaktadır. Vidalı sistem yapı birleşenleri statik hesaplamaları yapılmış ve defalarca test edilen üretimleri ile güvenliği test edilmiştir. Üretim detaylarında kullanılan tüm malzemeler kalite belgeli üretimlere sahiptir. Karmod yapıları 10 cm dış duvar kalınlığı ile maksimum yalıtım içermektedir. Proje aşamasında kullanılacağı bölgenin iklim ve diğer coğrafi özellikleri dikkate alınmaktadır. Yağmur ve kar yükü hesaplamaları, toprak ve arazi yapısı özellikleri uzmanlarca dikkate alınarak projelendirilmektedir.

 

Karmod ofisler tek katlı veya iki katlı olsun istenilen metrajlarda ve bölmelerde projelendirilmekte olup ofis modellerinde maksimum konforda ferah zinde mekânlar hazırlanmaktadır.

 

Karmod ofis yapılarının en önemli özelliğinden biri de ekonomik fiyat avantajları içermesidir. Klasik mimarinin betonarme yapılarına göre yüzde 30’lara varan fiyat avantajları içermektedir. Maksimum yalıtım ile kullanırken enerji tasarrufu sağlamaktadır.

 

Uzun ömürlü yapı modeliyle Karmod ofis yapıları ile hemen kazarmaya başlayın.