Mülteci Konutlar
Karmod, prefabrik mülteci evleri, çelik ev, prefabrik yapı, çeşitli prefabrik ev modellerive prefabrik ev fiyatları bilgilerini bu site aracılığıyla sizlere sunmaktadır.
prefabrik mülteci evleri ,prefabrik sığınaklar ,prefabrik depolar,prefabrik yapı
16349
post-template-default,single,single-post,postid-16349,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Mülteci Konutlar

Ülkelerinde bulunan savaş, terör, iç kargaşa gibi durumlar nedeniyle komşu ülkelere sığınan mültecilerin acil yerleşim yaşam alanlarında hızlı üretim ve kurulumuyla prefabrik mülteci evleri ideal ekonomik çözüm oluşturmaktadır. Karmod uluslararası tecrübesi ile mülteci konutlarında teknolojik hızlı üretim ve kurulum planlamasına sahiptir.
Bazı ülkeler tarafından ihlal edilse de, İnsan Hakları Evrensel bildirgesine göre, “Herkesin, zulüm karşısında, başka ülkelere sığınma hakkı vardır” maddesi ile mültecilere sığınma hakkı vermektedir. Karmod, mültecilerin konaklamaları için prefabrik mülteci evleri imal etmektedir. Prefabrik Mülteci evleri, demonte özelliği sayesinde kolay kurulabilmekte, ihtiyaç son bulduğunda kaldırılabilmektedir. Prefabrik mülteci evlerinde oturma alanları, tuvalet banyo, mutfak, su tesisatı, elektrik tesisatı, pis su atık tesisatı bulunmaktadır. Sıradan bir insanın günlük ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Karmod prefabrik, bu prefabrik mülteci evlerini istenilen yere kolayca kurulum yapabilmektedir.