Hakkımızda
Karmod 1986'dan günümüze Dünya'nın hazır yapı tercihi olmaya devam ediyor
Karmod, Karmod Prefabrik
13396
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Hakkımızda

Karmod Ülke Ekonomisine Güç Katma Hedefi İle
Yarattığı Katma Değerin Yanında, Ürettiği Ürünlerle 85 Ülkeye İhracat Gerçekleştiriyor

Karmod Prefabrike Yapı Teknolojileri; prefabrik ev, ofis binaları, şantiye yapıları, hastane ve acil servis binaları, okul ve eğitim binaları , sağlık merkezleri ve benzer yapılarda sektöründeki  önde gelen kuruluşlar arasındadır. 1986’dan günümüze kadar geçici yerleşim mekanları alanları olarak bilinen prefabrik yapılar bugün gelişmiş üretme teknolojisi ile dayanıklı uzun vadeli yapılar alanında yer almaktadır. Karmod binalarını modüler yapı teknolojisi ile geliştirerek siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Sürekli büyümekte olan yapı kompleksleri birçok kurum ve firme için bir sorun meydana getirmektedir. Bir sosyal tesis, sağlık yapısı, eğitim binası ya da konutlarda prefabrik binalar kolay büyüme ve gelişim imkânı sağlamaktadır. Sürekli büyümeye açık okul, eğitim alanları ve sağlık yapı yerleşkelerinde prefabrik yapılar ideal bir çözüm sunmaktadır. Prefabrik uygun fiyatları ile yapıların çok amaçlı çözüm imkânlarına karşı oldukça ekonomiktir. Modern prefabrike üretim yapıları ile de esnek kurulum avantajları sağlamaktadırlar.

Prefabrik Yapı

Yemekhane ve Yatakhane Binaları, Şantiye Alanları, Tuvalet Duş Üniteleri, İşçi Kampları

Prefabrik Ev

Tek Katlı Evler, Çift Katlı Evler, Çelik Evler, Dubleks Konutlar, Prefabrik Yazlık Ev

Toplu Konut

Sosyal Yaşam Alanları, Tesisler, Toplu Yaşam Alanları, Konut Siteleri, Acil Afet Konutları

Şantiye Yapıları

İşçi Çalışma Alanları, Şantiye Projeleri, İnşaat Yapı Alanları, İnşaat Proje Kampları

Konteyner

Wc-Duş Konteyner,  Sandviç Panel Konteyner, De-Monte Konteyner,  Metropol Konteyner

Modüler Kabin

Isı Yalıtımlı Kabin, Güvenlik Kabini, Büfe, Bilet Satış Kabini, Metropol Kabin

85 Ülkede Dünya'nın Hazır Yapı Tercihi Karmod
Karmod

Biz Karmod olarak binaların model ve tasarımında da gerçekleştirdiğimiz AR-GE faaliyetleri ile geçmiş tecrübemize dayanarak uzun bir yol kat ettik ve Dünya’nın 4 kıtasına birden ürünlerimizi ulaştırdık ve ulaştırmaya devam ediyoruz.

 

Prefabrik teknik binamızda çok sayıda yapı çeşidinin plan ve tasarımları müşterilerimizin isteklerine göre şekillenmektedir. 13.000 metrekare modern fabrikamızda ön üretimleri gerçekleştirilen prefabrik yapılar tecrübeli çalışan elemanlarımızca, Türkiye’nin ve Dünya’nın her alanına kurularak güvenle kullanılmaktadır. Prefabrik tek katlı evler, prefabrik dubleks konutlar, şantiye projeleri ve yapıları, prefabrik derslik ve eğitim binaları, sağlık ve hastane yerleşkeleri, üniversite kampüs binaları, ofisler, spor salonları, sosyal tesisler, acil yaşam üniteleri, askeri tesisler ve kamp alanları gibi çok çeşitli üretim çeşidi Karmod’un  üretimleri arasındadır. Uluslararası kalite belgeleri ile kalitesini tescilleyen Karmod müşteri memnüniyetine önem vererek verdiği hizmeti en üst seviyede tutmakta.

Sorunuz mu var ? Hemen bize yazabilirsiniz.