Prefabrik Ev Modelleri
16762
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16762,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Prefabrik Ev Modelleri

Prefabrik Evlerimiz Doğa ile Uyum içinde 

Prefabrik ev modeliyle beklentilerinizden daha fazlasını bulacaksınız. Hayalleriniz gerçekleşecek, hayatınız güzelleşecek. Bu evlerde sevinç ve mutluluğu hep birlikte coşkuyla yaşayacak, hüznü geride bırakacak, yorgunluğunuzu dinlenerek kolayca atacaksınız. Yıllarca unutamayacağınız güzel anılar biriktireceksiniz. Yaşam tarzınız değişecek, renklenecek, uykunuz bile konfora dönüşecek. Bunu her yıl memnuniyetini kazandığımız yüzlerce ailenin mutluluğundan aldığımız güvenle vurguluyoruz. Sizi de Karmod olarak mutluluk verecek güzel bir prefabrik ev sahibi olmanızı istiyoruz.

Karmod, 1986 yılında İstanbul’da kurulmuş köklü bir aile şirketidir. Karmod, enerji tasarrufu sağlayan hazır yapı teknolojisi ve konut yapımındaki yenilikleri ile prefabrik ev sektörünün öncülerindendir. Hazır konut sektöründeki uzmanlığı ve teknolojileri işine bağlı profesyonel ekiplerle birleştiğinde size ailenizle birlikte mutluluğu yaşatacak en iyi evler hazırlanıyor. Bizimle hayalinizdeki eve yüzde yüz yerli üretim, yapı güvenliği yüksek en iyi kalitede, en konforlu evi projeden kullanıma hazır kuruluma en uygun fiyatla sahip olursunuz. 1986 yılından bugüne her aşamada oluşturduğumuz güvenle 20.000’den fazla aileyi ev sahibi yaptık. Sizi de kolayca ev sahibi yapacak ev fiyatlarımıza mutlaka göz atmanızı öneririz.

ÖRNEK TEK KATLI EVLER

ÖRNEK ÇİFT KATLI EVLER

En güzel ve güvenli Prefabrik evler

Kendinize en kolay ev sahibi olmanın kapısını aralayın. Türkiye’nın prefabrik ev üretiminde lider markası ile en güzel müstakil evlere siz de sahip olun. Çelik evler, modern villalar, müstakil evler, bahçeli evler ve diğer mimari tarzlar tam zevkinize göre.

Hayallerini kurduğunuz yeni nesil Karmod prefabrik ev şimdi size çok daha yakın. Hayalinizdeki evi en uygun bütçelerle bulacağınız prefabrik eve kolayca sahip olabileceğiniz avantajlı fiyatları burada bulacaksınız. Mutluluğu kendinize yaklaştırmak ve geleceğinizi güzelleştirmek için prefabrik evinizin fiyatına bakmak için birkaç dakikanızı ayırmaya ne dersiniz. Hayallerinize Karmod markasını dahil ettiğiniz için çok memnun kaldığımızı vurgulamak isteriz.

Elbette hayalinizdeki evi düşünürken fiyatın ve her şeyden önce sunulan hizmetlerin de önemli bir rol oynadığının bilincindeyiz. Hayalinizdeki evin seçimi, yaşamınız için çok önemli uzun vadeli ve iyi düşünülmüş bir karar olmalı. Sonrasında sizi mutlu edecek en doğru tercih gelecektir. Prefabrik ev sahibi olmanız için ne kadar bütçeye ihtiyaç duyacağınız sorusuna elbette size en güzel cevabı vermek istiyoruz

Karmod ev fiyatları ihtiyacınız olan yapı büyüklüğü, evi yaptırmak istediğiniz bölge iklim koşulları dikkate alınıyor. Bu doğrultuda beklentilerinize özel mimaride tasarlanarak bütçenize en uygun standartlarda maliyetlendiriliyor.  Standart üretim veya özel kaplama, hafi çelik sistem, karkas çelik sistem gibi yapı tercihleri maliyetleri etkileyen en önemli detaylar arasında yer alıyor. Şimdi prefabrik evlerde Türkiye’nin lider üreticisi ile maliyetlere yakından bakalım.

 

Karmod prefabrik evin maliyeti nedir?

“Anahtar teslimi” aşamasında bir Karmod müstakil evinin maliyeti nedir? Karmod prefabrik evlerin birçok hizmeti zaten temel fiyata dahildir. Karmod standart evler, hayalinizdeki evin ne kadar ucuz olabileceğine dair size en iyi fikri verir. Tek katlı veya iki katlı büyüklükteki ev seçimi, iklim şartları, çatı ve duvar kaplama özellikleri gibi detaylar size maliyetler konusunda yardımcı olacaktır.

Uzmanlarımız, beklentilerinizi karşılayacak ve kullanım yerin iklimine en uygun ev modelinin tercih etmenizde detaylı olarak yardımcı olacaklar. Hayalinizi gerçeğe dönüştürerek size müstakil ev sahibi olma mutluluğunu yaşatabilmek için size en uygun seçenekleri göstermekten mutluluk duyacağız. Karmod müstakil ev modellerinde hayallerinizdeki ev fikirlerini en iyi şekilde karşılayan ev konsepti bulmak için Karmod konseptleri hakkında daha derin bilgiler edinin.

Eski bir Atasözü söz: Hiçbir şeye mal olmayan hiçbir şey değildir. Yani prefabrik bir evin maliyeti ile. Kalite paraya mal olur. Öte yandan, sadece fiyata bakarsanız ve ucuza alırsanız, kısa bir süre sonra onarımlar için ek masraflar yapma riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Uzun hizmet ömrü ile her şey dahil bir fiyata anahtar teslimi bir ev satın almak daha ucuzdur. Karmod ile kalitesi test edilmiş üreticiler, sabit bir fiyata dayanıklı ve bireysel prefabrik evler sunar.

Prefabrik ev fiyatları ve maliyetleri 

Yapı malzemelerinin boyutuna, yapı standardına ve kalitesine bağlı olarak farklı fiyat aralıklarında prefabrik evler bulunmaktadır. Lütfen bina bütçenize göre aşağıdaki fiyat aralıklarından birini seçin. Anahtar teslimi prefabrik evleri maliyet ve fiyata göre sıralayabilirsiniz. Prefabrik evlerin istediğiniz ölçülerini belirtiniz.

Karmod ev için sizin sadece zemin betonunu hazırlamanız yeterli. Duvardan çatıya, kapıdan pencereye her detayı Karmod üretiyor ve kuruyor. Elektrik ve su tesisatları da özel projelendirilmiş olup uygulama işçiliğiyle ev fiyatına dahildir. Seçim yaptığınız özel kaplamalar, iç ve dış boyası yine fiyatın içerisinde. Karmod’la şey dahil ne kadar bütçe ayıracağınızı en başta bilerek ev sahibi olmak çok kolay ve keyifli. Ekstra usta ve ödemelerle uğraşmadan Karmod sizi de ev sahibi yapacak.

Prefabrik bir ev, müşteriye maliyet avantajı başta olmak üzere birçok avantaj sunar. Aynı zamanda prefabrik evin inşa süresi diğer klasik ev modellerine göre kıyaslanmayacak kadar hızlıdır. Prefabrik evin tüm malzemeleri fabrikada standartlaştırılmış üretimle otomasyon sisteminde hızla imal edilir. Bu avantajıyla perfabrik ev daha hızlı, daha verimli ve bu nedenle yapımı daha ekonomiktir. Her malzeme fabrikada hazırlandığından kurulum anında ekstra inşaat malzemelerine ihtiyaç duyulmadan kurulur.

Diğer bir avantaj ise prefabrik eve karar verebileceğiniz çok sayıda örnek ev kurulumu var. Önceden ziyaret ederek bunların konforunu yakından izleyebilirsiniz. Çok sayıda modeli modern tesislerde güvenle üretilerek Türkiye genelinde Karmod uzmanlarınca kurulum yapılır. Karmod’u tercih ederek farklı ustalarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Modern mimaride en iyi, yenilikçi ev modellerini burada bulacaksınız. En avantajlı ev fiyatlarıyla ev sahibi olmaya ne dersiniz?

EV İÇİ RESİMLER

Hızlı üretimli ve kurulumlu özelliği ile çağdaş yapı mimarisine yeni bir tarz getiren prefabrik modeli güven veren teknolojisi ile de öne çıkıyor. Hazır yapılar olarak ta adlandırılan bu model evden ofise, sosyal tesisten şantiye yapılarına kadar her türlü kapalı mekan ihtiyacı için çözüm getiriyor.

Dünyada seksenin üzerinde ülkeye gerçekleştirdiği ihracatıyla öne çıkan Karmod sektörün güçlü markalarından. Karmod hazır yapılarda tasarımdan projeye üretimden kullanıma hazır kuruluma kadar tüm aşamamalarda uzmanlığı ve sahip olduğu teknolojisi ile hizmet veriyor. Statik hesaplamaları ve mimari tasarımları teknik ofisinde bulundurduğu mimar ve mühendislerce hazırlanan Karmod hazır yapıların üretimi teknolojik bant sisteminde gerçekleştirilmektedir.

Duvardan çatıya, kapıdan pencereye tüm üniteler teknolojik hatta demonte olarak ön üretim yapılmaktadır. Vidalı ve geçmeli olarak ön üretimi gerçekleştirilen yapı birleşenleri kullanılacağı yere sevk edilerek uzmanlarca kısa sürede kurulum yapılarak teslim edilmektedir. Karmod hazır yapıların üretim ve kurulum aşamaları çok hızlıdır. Bu nedenle klasik üretim sistemine sahip yapı modellerine göre zamandan avantaj sağlar. Özellikle hızlı üretim ve kurulum ihtiyacı gerektiren şantiye yapıları, acil yerleşim yaşam alanları gibi yapı ihtiyaçlarında çok avantajlıdır.

Karmod’un prefabrik yapı modeliyle üretim gerçekleştirdiği yaşam alanlarından kısaca bahsedelim. Prefabrik hazır evler bu üretimler arasında yer alıyor. Tek katlı ve iki katlı modellerde istenilen büyüklükte üretilebilen Karmod konutların tasarımları mimar ve mühendislerce hazırlanmaktadır. Estetik tasarımda ferahlık veren mekanlar güvenli yapı tarzı dikkate alınarak oluşturulmaktadır.

Şantiye yapıları Karmod’un üretimini yaptığı binalar arasında yer alıyor. Bir işçi şantiyesinde yer alan yönetici ve teknik ofis binaları, yemekhaneler, yatakhaneler, dinlenme alanları, özel laboratuvarlar, çamaşırhaneler, eğitim ve seminer salonları, wc duş üniteleri gibi yapıların tamamı Karmod’un üretimleri arasında yer alıyor. Şantiye işçi yapılarında Dünyanın önde gelen markalarından olan Karmod büyük projelerin şantiye yapılarının da tercihi. Dünyanın en büyük doğalgaz rezervine sahip Şahdeniz 2 projesinin şantiye yapıları ile yine tamamlandığında yıllık yolcu transfer kapasitesi ile Dünyanın en büyüğü olacak İstanbul’un 3. Havalimanının şantiye yapılarının yapımını Karmod gerçekleştirdi. Karmod şaniye yapı üretimlerinin tamamı uluslararası işçi konaklama standartlarına haizdir.

Bir diğer modüler yapı üretimi olarak acil yerleşim ünitelerini sayabiliriz. Savaş, sel, deprem gibi istenilmeyen durumların yol açtığı acil konaklama ve mülteci kamplarının yapımında Karmod iyi organize olmuş yapısı ve teknolojisi ile hızlı üretim sağlamaktadır.

Sosyal tesis yapıları, spor ve turizm yapıları, okul ve hastane yapıları, devremülk ve tatil köyü yapıları ile beraber wc duş üniteleri Karmod’un üretimleri arasında yer almaktadır.