Prefabrik Dubleks Konutlar
15378
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15378,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Prefabrik Dubleks Konutlar

Estetik tasarımlı, hızlı üretimli, konforlu, uzun ömürlü yüksek güvenlik içeren yapısı ve ekonomik fiyatlarıyla prefabrik dubleks konut villa konforunda evler sunuyor. Klasik çizgilerle modern mimarinin yeni tarzlarını tasarım uzmanlarının ustalığı ile birleştiren Karmod yüksek beğeni alan son derece estetik ev modellerini müşterileri ile buluşturuyor.

 

Tasarımlarda yapı modelinin de verdiği avantajları uzmanlıkla değerlendirilerek maksimum genişlikte ferah mekâna sahip planda konut tarzları ortaya konuluyor. Türkiye’nin her ilinde büyük ilgi gören Karmod evleri Dünyanın birçok ülkesinin de tercihi. Avrupa’dan Asya’ya Amerika’dan Afrika’ya Karmod modüler yapılarda Dünya’nın tercihi olmaya devam ediyor.

Karmod uzmanlığınca müşteri beklentilerinin de özenle yerleştirilerek hazırlanan tasarımlar uzun ömürlü yapı teknolojisi ile üretilmektedir. Söz konusu hazır yapı modelinin sunduğu çok sayıda avantajdan bahsedebiliriz. Öncelikle Karmod’un kullandığı üretim modeli son teknolojiye sahip olup üretilen yapılar uzun ömürlü yapı modeline sahiptir. Ömür en az klasik modelle inşa edilen yapıların ömrü ile eşdeğerdir. Karmod üretim modelinin sunduğu avantajların başında evin tasarımdaki tüm ince detayları kapsayacak şekilde teknolojik hatta bire bir özellikte üretilebilir oluşudur. Müşterimizin beğendiği modelin teknik detay çizimleri üretim hattındaki makina bilgisayarına aktarılarak tüm detay özellikleriyle üretim çok kısa sürede gerçekleştirilmektedir.

 

Yapılarımızın bir diğer önemli avantajı evi oluşturan tüm detayların demonte ön üretimle teknolojik hatta hazırlanmasıdır. Eve ait duvar, çatı, kapı, pencere gibi tüm birleşenler plana tam uyumlu olarak fabrika ön üretiminde demonte olarak hazırlanmaktadır. Demonte ön üretimi kısa sürede gerçekleştirilen yapının tüm birleşenleri kurulum yerine sevk edilerek Karmod uzmanlarınca montajlanarak kullanıma hazır teslim edilmektedir. Hazır yapı modeli esnek tarzı ile diğer modellere göre kullanılacağı bölgeye özel farklı üretim özellikleri de içermektedir. Kullanılacağı bölge ikliminin soğuk veya sıcak oluşuna göre coğrafi özelliklere göre yapı modeli kolaylıkla geliştirilebilmektedir.

 

Karmod prefabrik dubleks evler 10 cm dış duvar kalınlığı, pvc ısıcamlı pencere sistemi gibi detaylarla yüksek yalıtım içermektedir. Kurulumu gerçekleştiren uzman ekipler duvardan başlayarak, bina çatısını, kapı ve pencereleri, üst ve iç çatı kaplamalarını, elektrik tesisatı ve armatürleri montajını, su tesisatı montajını, bina güvenliği için sabitlemelerini, çelik kapı ve iç panel kapıların montajını, pvc pencerelerin montajını kullanıma hazır olarak montajlamaktadırlar. Varsa opsiyonel tercihle yapılan ekstra duvar kaplama uygulamalarını gerçekleştirmektedirler. Son olarak bina iç ve dış boyaması yapılarak ev teslim edilmektedir.