Prefabrike Evler -
17693
single,single-post,postid-17693,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Prefabrike Evler

Hazır ev teknolojisi ile Karmod’un modern üretim tesislerinde imal edilen prefabrik evler uzun ömürü, güvenli ve estetik tasarımlarıyla yaşam alanlarının yeni gözdesi. Tasarım uzmanlarınca özenle hazırlanan maksimum kullanımda ferah mekanlar içeren Karmod hazır evlerin her biri estetik görünüme sahip. Tek katlı veya iki katlı planlarıyla çok sayıda model arasında sizin tarzınız olan hayalinizdeki evi mutlaka bulacaksınız.

Hazır evler klasik mimariyle inşa edilen evlere göre öne çıkan üstünlüklere sahip. Bunlardan en önemlisi çatıdan duvara kapıdan pencereye yapıyı oluşturan tüm birleşenlerin vidalı ve geçmeli sistemle Karmod’un bant üretim hattında kalite kontrol sisteminden geçirilerek üretiliyor olmasıdır. Kaynaksız vidalı sisteme sahip yapı uzun ömürlü ev sınıfındadır. Bant sisteminde çok kısa sürede üretim ve yerinde yine kısa sürede kullanıma hazır kurulum özelliği yapı modelinin bir diğer önemli avantajıdır. Kurulumdan elektrik ve su tesisatlarına, boyaya kadar başka ustalara gerek duymaması nedeniyle de önemli fiyat avantajı içerir.


Hazır evlerin üretim sürecinden de kısaca bahsedelim. Çok sayıda estetik ev model arasından beğendiğiniz ev teknik çizimle bire bir ölçülerde teknolojik makina hattında demonte üretim gerçekleştirilmektedir. Ön üretimi kalite kontrol aşamalarından geçen yapı üniteleri kurulum yerine sevk edilir. Karmod uzmanlarınca kısa sürede kullanıma hazır montajlanan evinize bir kaç gün gibi kısa bir zamanda güvenle oturabilirsiniz.