KARMOD PREFABRİK EVLER İLE GÜVENLİ BİR YAŞAM -
17711
single,single-post,postid-17711,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Kamuoyunda yaygın kanaatin aksine prefabrik yapılar sektördeki teknolojik ilerleme sonucu, geçici barınma amaçlı değil fakat güvenli ve uzun ömürlü yapılar olma özelliğini kazanmıştır.

Karmod modüler prefabrik yapı sistem elemanları özgün tasarımı, kolay nakliye özelliği, geniş yelpazede kullanıma imkan veren esnek yapısı ve zorlu coğrafya şartlarına uyumluluğu ile Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde kullanılabilecek şekilde üretimi gerçekleştirilmektedir.

Uzman ekiplerce kısa sürede montajı gerçekleştirilen Karmod prefabrik evler İstanbul Tuzla’daki tesislerimizde profesyonel çalışma, dikkatli ve özenli kalite kontrolü ile üretimi gerçekleştirilmektedir.

Karmod prefabrik yapı çözümleri uzun ömürlü kullanıma uygun, dayanıklı ve güvenli olma özelliklerini sağlayacak şekilde son teknolojiler yakından takip edilerek üretilmektedir. Uluslararası standartlarda nakliye kurallarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Önceden hazırlanmış beton üzerine kısa sürede montajı yapılmaktadır.

Estetik, konforlu ve huzurlu bir ortammda güvenle yaşamak için hazırlanan Karmod prefabrik evler benzerlerine göre %50 ye varan oranlarda ısı yalıtımı sağlar.

Karmod, estetik yapısı ile yaşadığımız alanlara güzellik kazandıran, güvenli, konforlu ve doğaya saygılı nitelikte ürünleri yaşamımıza kazandırmaktadır.