İzmir Prefabrik Evler | İzmir Hazır ev fiyatları ve villa modelleri
27 senedir İzmir için Prefabrik hazır evler üretiyoruz. Şantiye binaları Ofis Binaları, Prefabrik konutlar ve prefabrik ev üretimi gerçekleştiriyor, İzmir prefabrik konut projeleri ve prefabrik ev modelleri üretiyoruz.
İzmir prefabrik, İzmir prefabrik yapı, İzmir prefabrik ev, İzmir prefabrik evler, İzmir prefabrik ev fiyatları, İzmir prefabrik villa, İzmir prefabrik konut, İzmir prefabrik konutlar, İzmir prefabrik konut fiyatları, İzmir prefabrik şantiye binaları, İzmir prefabrik hazır ev, İzmir şantiye binası, İzmir prefabrik ev modelleri, İzmir konut projeleri
16207
single,single-post,postid-16207,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

İzmir Prefabrik

Prefabrik Hazır Evlerde Yenilik
Yaşamı Farklı Kılan modern Prefabrik Konut Teknolojisi İzmir halkına sunuyoruz.
İzmir prefabrik evler estetik tasarımlarıyla ailenizle mutlu bir yaşam yaşamak için akliteli ve depreme dayanaklı prefabrik hazır ev için modern yaşam alanları üretiyoruz. İzmir Huzurlu Güvenli, konforlu bir evim olsun ama ekonomik olsun diyorsanız doğru adrestesiniz.
Karmod prefabrik evler daha iyi yaşam alanları ve daha iyi bir gelecek oluşturmak için var gücümüzle sizn için çalışıyoruz. Eşinizle ve çocuklarınızla Konforlu yaşam için modüler prefabrik panel sistemli prefabrik hazır evler İzmir için inşa ediyoruz. Modern tasarımıyla kalıcı veya taşınabilirlik özellik de anahtar teslim 4 mevsim iklim koşullarına uygun, depreme dayanıklı, kaliteli, ekonomik çok amaçlı prefabrik ev üreticisi KARMOD İzmir ilimizin bütün ilçelerinde prefabrik hazır evler üretiyoruz. Çünkü Karmod İzmir prefabrik ev kalitesi size beklentilerinizin de üzerinde evler sunuyor.Ülkemizin nüfusu ile üçüncü büyük şehri olan İzmir, Ege Bölgesi denildiğinde de ilk akla gelen ilimiz. Antik çağın en gözde şehirleri arasında yer alan tarihi Efes bu ilimizde yer alır. İzmir iklim olarak Akdeniz iklim özelliklerine sahiptir. Kışları ılık ve yağışlı yazları ise sıcak ve kurak geçer. Yaz aylarında gece ve gündüz arasındaki sıcaklık farkından oluşan “imbat” ismi verilen serinletici rüzgâr sadece İzmir’e özgüdür.

Karmod olarak, çoğunlukla yağmur olmak üzere kışın oldukça yoğun yağış alan iklimde kullanılacak İzmir prefabrik yapılarının teknik özelliklerini şehrimizin iklimine uygun olarak hazırlamaktayız. Cephesel yoğun yağışların yaşanabileceği olumsuz hava koşulları düşünülerek İzmir ve Ege Bölgesi için hazırladığımız prefabrik yapıların tasarım ve teknik özelliklerinin hazırlanmasında bu husus dikkate alınmaktadır.

İzmir ve Ege Bölgemiz için ürettiğimiz prefabrik yapı modellerinden bahsetmemiz gerekirse; tek katlı ve iki katlı hazır evler, satış ve yönetim ofisleri, konuttan yol yapıma her türlü işçi şantiye yapıları, eğitim ve sağlık yapıları, sosyal tesis yapıları vb. üretimler Karmod’un sunduğu hazır yapı çözümleri arasında yer almaktadır.

Ön üretimli modern yapı modeliyle üretilen Karmod prefabrik hazır evler uzun ömürlü yeni yaşam kültürü mimarisiyle tasarlanmaktadır. Şehrimizin mirası olan tarihi mimari dokusu müşteri beklentileri de dikkate alınarak modern mimari tarza özenle aktarılmaktadır. Yüksek güvenlik ve yapı kalitesi içeren evlerimiz uzun ömürlü konut standartlarına sahiptir. Bu boyutuyla klasik mimarinin betonarme yapılarına önemli bir alternative içermektedir. Yapı modelinin sunduğu tasarım esnekliği ile tasarlanan ferah planları ile müşteri beklentilerinin de üzerinde konforlu mekânda yaşam alanlarına sahiptir.

Karmod hazır evlerin bir diğer önemli avantajı kısa sürede üretim ve kurulumuyla hemen kullanıma hazır hale gelmesidir. Beğendiğiniz ev modelinin Karmod’un modern tesislerinde makina bant sisteminde yüksek teknoloji kullanılarak çok kısa sürede ön üretimi gerçekleştirilmektedir. Duvardan çatıya, kapıdan pencereye tüm üniteleriyle demonte ön üretimi yapılan ev uluslararası nakliye standartlarında kurulum yapılacağı yere taşınmaktadır. Kurulum yerinde Karmod’un uzmanlarınca yapı büyüklüğüne göre bir kaç gün içerisinde montajlanan ev kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir. Kurulumla beraber elektrik ve su tesisatları, boyası da başka ustalara gerek duyulmadan Karmod ekiplerince gerçekleştirilmektedir.

Karmod şantiye projelerinde de çok sayıda büyük projenin şantiye yapılarının üretim ve kullanıma hazır kurulumunu gerçekleştirmektedir. 80’i aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracatıyla Karmod prefabrik yapılarda Dünya lideri üreticiler arasında yer almaktadır.