İstanbul Prefabrik Evler | İstanbul Hazır ev fiyatları ve villa modelleri
27 senedir İstanbul için Prefabrik hazır evler üretiyoruz. Şantiye binaları Ofis Binaları, Prefabrik konutlar ve prefabrik ev üretimi gerçekleştiriyor, İstanbul prefabrik konut projeleri ve prefabrik ev modelleri üretiyoruz.
İstanbul prefabrik, İstanbul prefabrik yapı, İstanbul prefabrik ev, İstanbul prefabrik evler, İstanbul prefabrik ev fiyatları, İstanbul prefabrik villa, İstanbul prefabrik konut, İstanbul prefabrik konutlar, İstanbul prefabrik konut fiyatları, İstanbul prefabrik şantiye binaları, İstanbul prefabrik hazır ev, İstanbul şantiye binası, İstanbul prefabrik ev modelleri, İstanbul konut projeleri
16206
single,single-post,postid-16206,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

İstanbul Prefabrik

Prefabrik Hazır Evlerde Yenilik
Yaşamı Farklı Kılan modern Prefabrik Konut Teknolojisi İstanbul halkına sunuyoruz.
İstanbul prefabrik evler estetik tasarımlarıyla ailenizle mutlu bir yaşam yaşamak için akliteli ve depreme dayanaklı prefabrik hazır ev için modern yaşam alanları üretiyoruz. İstanbul Huzurlu Güvenli, konforlu bir evim olsun ama ekonomik olsun diyorsanız doğru adrestesiniz.
Karmod prefabrik evler daha iyi yaşam alanları ve daha iyi bir gelecek oluşturmak için var gücümüzle sizn için çalışıyoruz. Eşinizle ve çocuklarınızla Konforlu yaşam için modüler prefabrik panel sistemli prefabrik hazır evler İstanbul için inşa ediyoruz. Modern tasarımıyla kalıcı veya taşınabilirlik özellik de anahtar teslim 4 mevsim iklim koşullarına uygun, depreme dayanıklı, kaliteli, ekonomik çok amaçlı prefabrik ev üreticisi KARMOD İstanbul ilimizin bütün ilçelerinde prefabrik hazır evler üretiyoruz. Çünkü Karmod İstanbul prefabrik ev kalitesi size beklentilerinizin de üzerinde evler sunuyor.Dört büyük imparatorluğa merkez olmuş İstanbul Türkiye’mizin en kalabalık nüfusa sahip konumunun yanı sıra sosyo kültürel ve ekonomik açıdan en önemli şehridir. Yapılan arkeolojik bulgularda yaşamın 400 bin yıl önceye gittiği tahmin edilen İstanbul başkentlik yaptığı Roma, Doğu Roma, Latin ve Osmanlı İmparatorlukları gibi farklı kültürlerin yaşam tarzı miraslarını taşımaktadır. Şehrin adeta kimliği olmuş Bizans Surları, Galata Kulesi, Kız Kulesi, Ayasofya, Yerebatan Sarnıcı gibi çok sayıda yapı ile beraber Osmanlı İmparatorluğu ile sahip olduğu İslam kültür mirasının önemli eserlerini taşıyan Süleymaniye Cami, Sultanahmet Cami, Beyazıt Cami, Topkapı Sarayı, çeşmeler ve burada sayamayacağımız kadar tarihi eseri içinde barındırmaktadır.

Karmod olarak biz de Dünya markası olmanın verdiği sorumlulukla İstanbul prefabrik yapıları şehrin tarihi kimliğini de gözönünde bulundurarak özenle tasarlayıp üretiyoruz. Evden ofise, sosyal tesis yapılarından şantiyelere tüm yapı çeşitlerimizin mimar ve mühendislerce hazırlanan planlarına İstanbul’un tarihi dokusunu yansıtan tasarımları özenle aktarıyoruz.

Tarihi şehrimizin güzellikleriyle beraber kalabalık nüfusun getirdiği trafik, gürültü gibi nedenlerin açtığı sorunları yüksek yalıtımlı ve mekâna özel tasarımlarıyla tüm yapılarımızda çözüm sunuyoruz. Uzmanlarca hazırlanan yüksek konfor içeren yapı modellerimizin tamamında güvenlik te üst düzeyde. Mühendislik hesaplamalarla her plana özel yapılan yapı statiğinin temel amacı uzun ömürlü güven veren binaları müşterilerimizle buluşturmak.

İstanbul prefabrik olarak en çok tercih edilen yapı modellerimiz arasında tek katlı ve iki katlı evler, sosyal tesis yapıları, eğitim binaları, şantiye ve ofis yapıları, yemekhaneler, yatakhaneler, özel idare yapıları gibi binalar yer alıyor.

Her bir tasarımı özenle hazırlanan tek katlı ve iki katlı ev modellerimizin tamamında huzur veren ferah kullanımda geniş yaşam alanlarına sahip konut planları yer alıyor. Statikten mimariye özenle hazırlanan tasarımlar Karmod’un modern tesislerinde kaynaksız vidalı sistem teknoloji ile üretilmektedir.

Ön üretimi tüm üniteleriyle fabrika tesislerinde hazırlanan Karmod evler kullanım yerine sevk edilerek kurulum uzmanlarınca montajlanarak teslim edilmektedir. Çatalca’dan Tuzla’ya, Avcılar’dan Şile’ye Karmod hazır evler İstanbul’un her yerinde güvenle kullanılıyor. İstanbul’la beraber Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Yalova, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Sakarya, Kocaeli, Düzce gibi yakın illerimizin de prefabrik ev tercihinde Karmod var.

Hazır evlerle beraber İstanbul’un ses getiren büyük projelerinin işçi şantiye yapılarını da Karmod üretiyor. İstanbul 3. Havalimanı şantiye yapıları bunlardan sadece biri. Evden ofise, şantiye yapılarından sosyal tesislere kadar İstanbul prefabrik yapılarında Karmod imzası var.