Prefabrik Ev Modelleri -
Çeşitli prefabrik modelleriyle prefabrik ev sektöründe öncü firma olan Türkiye markası Karmod, prefabrik ev, çelik ev, prefabrik yapı, çeşitli prefabrik ev modelleri ve prefabrik ev fiyatları bilgilerini bu site aracılığıyla sizlere sunmaktadır.
prefabrik ev modelleri,prefabrik çeşitleri,prefabrik modelleri ,prefabrik konut modelleri,prefabrik dubleks ev modeller,prefabrik fiyatları,prefabrik konut,prefabrik ev,prefabrik yapı,prefabrik evler,prefabrik villa, çelik ev,prefabrik satılık ev,prefabrik hazır ev
16762
page,page-id-16762,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

Prefabrik Ev Modelleri

Hızlı üretimli ve kurulumlu özelliği ile çağdaş yapı mimarisine yeni bir tarz getiren prefabrik modeli güven veren teknolojisi ile de öne çıkıyor. Hazır yapılar olarak ta adlandırılan bu model evden ofise, sosyal tesisten şantiye yapılarına kadar her türlü kapalı mekan ihtiyacı için çözüm getiriyor.

 

Dünyada seksenin üzerinde ülkeye gerçekleştirdiği ihracatıyla öne çıkan Karmod sektörün güçlü markalarından. Karmod hazır yapılarda tasarımdan projeye üretimden kullanıma hazır kuruluma kadar tüm aşamamalarda uzmanlığı ve sahip olduğu teknolojisi ile hizmet veriyor. Statik hesaplamaları ve mimari tasarımları teknik ofisinde bulundurduğu mimar ve mühendislerce hazırlanan Karmod hazır yapıların üretimi teknolojik bant sisteminde gerçekleştirilmektedir.

ÖRNEK TEK KATLI EVLER

ÖRNEK ÇİFT KATLI EVLER

EV İÇİ RESİMLER

Duvardan çatıya, kapıdan pencereye tüm üniteler teknolojik hatta demonte olarak ön üretim yapılmaktadır. Vidalı ve geçmeli olarak ön üretimi gerçekleştirilen yapı birleşenleri kullanılacağı yere sevk edilerek uzmanlarca kısa sürede kurulum yapılarak teslim edilmektedir. Karmod hazır yapıların üretim ve kurulum aşamaları çok hızlıdır. Bu nedenle klasik üretim sistemine sahip yapı modellerine göre zamandan avantaj sağlar. Özellikle hızlı üretim ve kurulum ihtiyacı gerektiren şantiye yapıları, acil yerleşim yaşam alanları gibi yapı ihtiyaçlarında çok avantajlıdır.

Karmod’un prefabrik yapı modeliyle üretim gerçekleştirdiği yaşam alanlarından kısaca bahsedelim. Prefabrik hazır evler bu üretimler arasında yer alıyor. Tek katlı ve iki katlı modellerde istenilen büyüklükte üretilebilen Karmod konutların tasarımları mimar ve mühendislerce hazırlanmaktadır. Estetik tasarımda ferahlık veren mekanlar güvenli yapı tarzı dikkate alınarak oluşturulmaktadır.

Şantiye yapıları Karmod’un üretimini yaptığı binalar arasında yer alıyor. Bir işçi şantiyesinde yer alan yönetici ve teknik ofis binaları, yemekhaneler, yatakhaneler, dinlenme alanları, özel laboratuvarlar, çamaşırhaneler, eğitim ve seminer salonları, wc duş üniteleri gibi yapıların tamamı Karmod’un üretimleri arasında yer alıyor. Şantiye işçi yapılarında Dünyanın önde gelen markalarından olan Karmod büyük projelerin şantiye yapılarının da tercihi. Dünyanın en büyük doğalgaz rezervine sahip Şahdeniz 2 projesinin şantiye yapıları ile yine tamamlandığında yıllık yolcu transfer kapasitesi ile Dünyanın en büyüğü olacak İstanbul’un 3. Havalimanının şantiye yapılarının yapımını Karmod gerçekleştirdi. Karmod şaniye yapı üretimlerinin tamamı uluslararası işçi konaklama standartlarına haizdir.

Bir diğer modüler yapı üretimi olarak acil yerleşim ünitelerini sayabiliriz. Savaş, sel, deprem gibi istenilmeyen durumların yol açtığı acil konaklama ve mülteci kamplarının yapımında Karmod iyi organize olmuş yapısı ve teknolojisi ile hızlı üretim sağlamaktadır.

Sosyal tesis yapıları, spor ve turizm yapıları, okul ve hastane yapıları, devremülk ve tatil köyü yapıları ile beraber wc duş üniteleri Karmod’un üretimleri arasında yer almaktadır.