Antalya Prefabrik Evler | Antalya Hazır ev fiyatları ve villa modelleri
27 senedir Antalya için Prefabrik hazır evler üretiyoruz. Şantiye binaları Ofis Binaları, Prefabrik konutlar ve prefabrik ev üretimi gerçekleştiriyor, Antalya prefabrik konut projeleri ve prefabrik ev modelleri üretiyoruz.
Antalya prefabrik, Antalya prefabrik yapı, Antalya prefabrik ev, Antalya prefabrik evler, Antalya prefabrik ev fiyatları, Antalya prefabrik villa, Antalya prefabrik konut, Antalya prefabrik konutlar, Antalya prefabrik konut fiyatları, Antalya prefabrik şantiye binaları, Antalya prefabrik hazır ev, Antalya şantiye binası, Antalya prefabrik ev modelleri, Antalya konut projeleri
16150
single,single-post,postid-16150,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Antalya Prefabrik

Prefabrik Hazır Evlerde Yenilik
Yaşamı Farklı Kılan modern Prefabrik Konut Teknolojisi Antalya halkına sunuyoruz.
Antalya prefabrik evler estetik tasarımlarıyla ailenizle mutlu bir yaşam yaşamak için akliteli ve depreme dayanaklı prefabrik hazır ev için modern yaşam alanları üretiyoruz. Antalya Huzurlu Güvenli, konforlu bir evim olsun ama ekonomik olsun diyorsanız doğru adrestesiniz.
Karmod prefabrik evler daha iyi yaşam alanları ve daha iyi bir gelecek oluşturmak için var gücümüzle sizn için çalışıyoruz. Eşinizle ve çocuklarınızla Konforlu yaşam için modüler prefabrik panel sistemli prefabrik hazır evler Antalya için inşa ediyoruz. Modern tasarımıyla kalıcı veya taşınabilirlik özellik de anahtar teslim 4 mevsim iklim koşullarına uygun, depreme dayanıklı, kaliteli, ekonomik çok amaçlı prefabrik ev üreticisi KARMOD Antalya ilimizin bütün ilçelerinde prefabrik hazır evler üretiyoruz. Çünkü Karmod Antalya prefabrik ev kalitesi size beklentilerinizin de üzerinde evler sunuyor.Kış aylarında bile sahip olduğu Akdeniz İklim kuşağının özelliklerini tam yansıtan Antalya’da kışlar bile ılıman serinlikte geçer. Yılın 9 ayı gibi uzun bir süre denize girilebilir olması özelliğiyle sadece Ülkemiz için değil tüm Dünyanın turizm merkezlerindendir. 12 ay turist çekebilen Antalya’da yılın 300 günü güneş eksik olmamaktadır. Antalya bu özelliğini iyi değerlendirerek özellikle 80’li yıllardan bugüne turizmde gerçekleştirdiği büyük ölçekli yatırımlarla Dünyada ilk akla gelen turizm şehirleri arasına girmiştir. Antalya ikliminin verdiği avantajla özellikle kış aylarında gerçekleştirdiği tarımsal üretimle de söz sahibidir.

İlimizin sahip olduğu Akdeniz iklim özelikleri dikkate alınarak tasarlanıp üretilen Antalya prefabrik yapılar Karmod kalite güvencesinde imal edilmektedir. On santimetre duvar kalınlığı ile Karmod prefabrik yapılar maksimum ısı ve ses yalıtıma sahiptir. Sıcak geçen yaz aylarında iklimlendirme kolaylıkla yapılabilmektedir.

Karmod’un Antalya için ürettiği yapılar arasında ev ve konutlarla beraber turizm sektörüne hitap eden yapılar da yer almaktadır. Sosyal tesis yapıları, turizm özel etkinlik mekânları, restoranlar, kafeler, özel pansiyonlar gibi benzeri mekânlar Karmod kalite güvencesi ile üretilmektedir.

Karmod prefabrik sahip olduğu mimar ve mühendislerden oluşan teknik ofisi ve yapı teknoloji ile hızlı projelendirme – hızlı kurulum ve hemen kullanıma hazır kurulum avantajı sunuyor. Bu durum özellikle sezonluk önemli rezervasyon artışıyla ortaya çıkan tesis açığına hızlı yapı çözümü getirmektedir. Turizm tesis yapılarımız uzun ömürlü yapı modelinde olup ömrü klasik mimarideki betonarme yapılar kadar uzundur. Demonte özellikteki yapılarımızfarklı mekânlarda kurulum ve kullanım kolaylığı da sunmaktadır. 10 cm duvar kalınlığı ile yüksek yalıtım içeren modüler prefabrik yapılarımıza içten ve dıştan estetik katan ahşap desen, taşonit kaplama, kompozit ve cam cephe kaplama uygulamaları da opsiyonel olarak yapılabilmektedir.

Duvar panelleri, metal vidalı sistem çatı makasları ve kaplamaları, PVC ısı camlı pencereleri, çelik ana giriş kapısı, iç amerikan panel kapıları, elektrik ve su tesisat malzemeleriyle armatürleri, kaplama ve boya malzemeleri ile kuruluma hazır demonte sevk edilen hazır evler Karmod uzmanlarınca kullanım yerinde kurulum yapılarak teslim edilmektedir.

Karmod hazır evler turizm bölgelerinde ve tatil yörelerinde devremülk olarak ta tercih edilmektedir. Hızlı üretimli ve kurulumlu Karmod hazır evlerle kısa sürede hemen kazanmaya başlarsınız. Üstelik çok ekonomik avantajlar içeren cazip fiyatlarıyla.