Ankara Prefabrik Evler | Ankara Hazır ev fiyatları ve villa modelleri
27 senedir Ankara için Prefabrik hazır evler üretiyoruz. Şantiye binaları Ofis Binaları, Prefabrik konutlar ve prefabrik ev üretimi gerçekleştiriyor, Ankara prefabrik konut projeleri ve prefabrik ev modelleri üretiyoruz
Ankara prefabrik, Ankara prefabrik yapı, Ankara prefabrik ev, Ankara prefabrik evler, Ankara prefabrik ev fiyatları, Ankara prefabrik villa, Ankara prefabrik konut, Ankara prefabrik konutlar, Ankara prefabrik konut fiyatları, Ankara prefabrik şantiye binaları, Ankara prefabrik hazır ev, Ankara şantiye binası, Ankara prefabrik ev modelleri, Ankara konut projeleri
16113
single,single-post,postid-16113,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Ankara Prefabrik

Prefabrik Hazır Evlerde Yenilik
Yaşamı Farklı Kılan modern Prefabrik Konut Teknolojisi Ankara halkına sunuyoruz.
Ankara prefabrik evler estetik tasarımlarıyla ailenizle mutlu bir yaşam yaşamak için akliteli ve depreme dayanaklı prefabrik hazır ev için modern yaşam alanları üretiyoruz. Ankara Huzurlu Güvenli, konforlu bir evim olsun ama ekonomik olsun diyorsanız doğru adrestesiniz.
Karmod prefabrik evler daha iyi yaşam alanları ve daha iyi bir gelecek oluşturmak için var gücümüzle sizn için çalışıyoruz. Eşinizle ve çocuklarınızla Konforlu yaşam için modüler prefabrik panel sistemli prefabrik hazır evler Ankara için inşa ediyoruz. Modern tasarımıyla kalıcı veya taşınabilirlik özellik de anahtar teslim 4 mevsim iklim koşullarına uygun, depreme dayanıklı, kaliteli, ekonomik çok amaçlı prefabrik ev üreticisi KARMOD Ankara ilimizin bütün ilçelerinde prefabrik hazır evler üretiyoruz. Çünkü Karmod Ankara prefabrik ev kalitesi size beklentilerinizin de üzerinde evler sunuyor.

Ülkemizin yüzölçüm olarak üçüncü büyük ili olan başkent Ankara güneyden kuzeye farklı iklim özelliklerini bir arada barındırmaktadır. 5 milyonu aşan nüfusu ile İstanbul’dan sonra en çok nüfusu barındırır. Karmod’un uzun ömürlü kaynaksız vidalı sistem teknoloji ile ürettiği yapılar karasal iklimin tüm özelliklerinin görüldüğü Ankara prefabrik yapılarının önde gelen tercihi.

Yüksek yalıtıma sahip Karmod hazır yapılar ister kışın sert geçtiği ilin kuzeyinde yer alan Çamlıdere veya Güdül olsun, isterse batıda kalan kış ikliminin biraz daha ılıman geçtiği Nallıhan’da olsun kış yaz güvenle kullanılmaktadır.

Karmod’un Ankara’nın iklimle beraber diğer coğrafi özellikleri düşünülerek tasarladığı prefabrik yapılar uzun ömürlü yapı modeline sahiptir. Mimar ve mühendisler denetiminde özenle hazırlanan tasarımlar maksimum konforda kullanım alanları içeren planlara sahiptir. Tüm planlarda statik hesaplamaları dikkatle hazırlanmaktadır. Statik hesaplamalarda kar yükü taşıma kapasitesinin yanı sıra deprem kuşağında yer alan Ankara şartları da özellikle dikkate alınmaktadır.

Ankara denildiğinde deprem şartlarına dayanıklı yapı tasarımlarını neden önemsiyoruz? Bunun temel nedeni Ankara jeolojik olarak iki dağ kuşağının arasına sıkışmış durumdadır. Fay kırıklıklarının rastlandığı başkent Ankara’nın yüzde 30’u birinci ve ikinci derece deprem kuşağında yer almaktadır. Son yüzyılda yaşanan küçük şiddetli depremlerin çoğunluğu Ankara’nın da içinde yer aldığı Kuzey Anadolu Fay Hattı ve yakınında meydana gelmiştir. 1944 yılında meydana gelen Gerede depremi ile Kırşehir’de 1938 yılında yaşanan deprem Ankara il sınırları içerisinde de hasara neden olmuştur. İlimizde 2005 yılında Bala ilçesinde meydana gelen 6.1 şiddetine sahip deprem şu ana kadar gerçekleşen en şiddetli deprem olarak kayıtlara geçti.

Karmod bu bilinçle hazır ev tasarımlarında deprem gerçeğini de dikkate alarak özel statik hesaplamalarıyla yüksek güvenlikte konutları Ankara’lı hemşehrilerimizle buluşturmaktadır.

Birbirinden gözde son derece estetik Karmod hazır evler teknolojik üretim kalitesi ile de üstün özelliklere sahip. Demonte vidalı sistem prefabrik yapı modeliyle teknolojik hatta üretilen Karmod evleri kullanım yerine sevk edilerek tamamen uzmanlarca montajlanarak teslim edilmektedir. Duvardan çatıya, kapıdan pencereye, elektrikten su tesisatına, iç ve dış boyaları ile yapılarımız hazır olarak sunulmaktadır.

Karmod’un Ankara prefabrik yapılarında üretimini gerçekleştirdiği binalar arasında tek katlı ve iki katlı hazır evler, şantiye yapıları (ofisler, yemekhane, yatakhane, laboratuvar, dinlenme alanları, eğitim odaları, wc duş üniteleri vb.), hastane yapıları, okul ve eğitim yapıları, sosyal tesis yapıları, satış ve yönetim ofisleri gibi çok sayıda yapı modeli yer alıyor.